1 ÜYE KAYIT ÜCRETİ VAR MI?

Hekimzade Network sistemine ÜCRETSİZ kayıt olabilirsiniz.

Ücretsiz kayıt olan tüm üyeler "Temsilci Adayı" olarak kabul edilirler. Temsilci Adayları başkalarına referans olamazlar ve network kuramazlar. Sistemdeki tüm ürünleri "Katalog Fiyatı" üzerinden %5 indirimli alma hakkı elde ederler.

Bir aylık kampanya süresi boyunca toplamda 250 TL ve üzeri kişisel ciro yapmış olan "Temsilci Adayı" sistem tarafından "Temsilci" kabul edilir ve artık başkalarına referans olma hakkını elde ederken alacakları statüye göre temsilci indirimi hakkı elde ederler.

2 SİPARİŞİMİ NASIL VEREBİLİRİM?

Sol Menüde bulunan SANAL MAĞAZA butonuna tıklayarak sanal mağazaya giriş yapabilirsiniz. Sanal Mağazadaki ürünleri Sepetinize ekledikten sonra yönergeleri takip ederek ödeme sayfasına kadar geliniz. Ödeme yönteminizi seçerek siparişi tamamlayınız.

Sponsorunuzdan veya Destek Personellerimizden yardım talebinde bulunabilir veya randevu alarak şirketimize eğitime gelebilirsiniz.

3 SPONSOR DEGİŞİKLİGİ YAPABİLİR MİYİM?

Hekimzade Network Sistemi Etik Kuralları gereği sponsor değişikliği yapamazsınız. Ancak Üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.
Hatırlatma: Üyelik iptali yapılan bir kişi iptal tarihinden sonra en erken 12 ay sonra yeniden üye olabilir.

4 AKTİFLİK GEREKİYOR MU?

Temsilcinin kazanç planındaki aylık kazançlarının hak edişe dönüşebilmesi için Aktif olması gerekmektedir.

5 ÜRÜN İADE İÇİN NE YAPMALIYIM?

Kendi Temsilci Paneliniz üzerinden İADE İŞLEMLERİ bölümünden İade talebinde bulunabilir, 0212 292 0900 numaramızdan bize ulaşarak bilgi verebilirsiniz.

İade süresi geçmiş olan ürünlerinizin iade işlemi temsilci paneliniz üzerinden yapılamamaktadır. İade süresi 15 iş günüdür, iade sürecinin geçmediğini kontrol edin lütfen.

6 KUPONLARIMI NASIL KULLANABİLİRİM?

 ADIM’DA KUPONUNUZ VAR MI?

1.Sorusu altındaki Seçmeli Menüde kullanılabilir durumda olan KUPONLARINIZ listelenir. Bu listeden kullanmak istediğiniz KUPONU  seçilebilir ve siparişiniz de uygulayabilirsiniz. Seçeceğiniz kupon tek kullanımlık olduğundan dolayı eğer sipariş miktarınız kuponunuzun  tutarınızdan düşük ise bakiyesi yine kupon  olarak hesabınıza aktarılmaz  ve tamamı kullandınız diye işlem görmektedir.

2.Ay sonunda  hesabınıza aktarılan kuponu sayfanızdan bağımsız olarak hekimzade.net sayfasında üyeliksiz alışverişte kullanım sağlayabilirsiniz.

7 KARGOM NEREDE?

Bize 0212-292-09-00 numaralı telefonumuzdan ulaşıp kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz ve ilgili kargonun kendi sistemi üzerinden sorgulayabilirsiniz.

8 GSE ÜYELİKTEN ÇIKABİLİR MİYİM?

Dilediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz. GSEWORK GIDA SAĞLIK SAN. ve TİC LTD. ŞTİ. ne hitaben ıslak imzalı üyelik istifa dilekçenizi T.C. kimlik fotokopiniz ile birlikte merkez adresimize göndermeniz yeterlidir. Yapılacak kontrol sonrasında üyeliğiniz iptal edilecektir. İptal sonrası tekrar üyelik talebinde bulunmanız durumunda iptal tarihi üzerinden 1 yıl geçmiş olmalıdır.

9 SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?

Vermiş olduğunuz ve onaylanan siparişinizin iptalini çağrı merkezimizi arayıp bilgi vererek sağlayabilirsiniz.

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. KABUL EDİYORUM