HAKKIMIZDA

1999’dan bugüne sağlık, güzellik ve tıp alanında olmak üzere, binlerce yıllık tıp tarihinden bugüne İslam,Anadolu ve Batı Tıbbın'na ait eserlerin, yapılmamış çalışmaları bilim ile harmanlayıp insan sağlığını ve yeni nesilleri korumak için artı değer üreten bir firmayız.Bu anlamda insanlığın sağlıktaki köklü tecrübesini olarak, ''kökü mazide olan ati'' olma konusunda hassasiyet sahibi bir sağlık grubuyuz..

Biz bütün ürünlerimizde doğallık ilkesini esas alıyoruz.Ürün ve hizmet standartlarımız, GMP ,TSE,Türk Kodeksi ,Helal Standartları, Deontoloji kuralları,hijyen kuralların yanında , multi disipliner bir mükemmellik anllayışı ile üretim ve hizmet sunumu gerçekleştirmekteyiz.Tecrübe ve bilim ilkesi , her zaman hedef ve referans kaynağımız olmaktadır.

İnancımız ve kültürümüzün esası olan ilim ve hikmet arayaşını, tıptaki bilim ile harmanlanyarak kişiye özlüğü ,hayatı koruyan formüllerle,kaliteli yaşamı sağlamaya çalışıyoruz.

Kozmetiklerde saç ,cilt ve doku  cinsine uygun ürünleri geliştirmeyi hedeflemeliyiz.

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. KABUL EDİYORUM